#BELIEVE #SEE #CREATE


Tule intensiivsesse lahendusi
ja muutuseid loovasse
grupi-coachingusse


ALGUS: 26.oktoober 2020
KESTUS: 8 nädalat
KOHT: Zoom online keskkond

 

Sellest võib saada sinu ülejäänud elu uus algus.


Unistad muutusest, aga ei tea, kuidas alustada? Tead, et muutus on vajalik, aga ei tea, kuidas toime tulla hirmudega, mis tulevikupildiga seonduvad? Vajad tööriistu endast arusaamiseks, visioonide kaardistamiseks, julgete plaanide tegemiseks? Tunned, et kõrvaltvaataja aus pilk ja julgustus annaksid vajalikku tõuke? Tead, et iseendasse ja oma tulevikku investeerime on see, mis viib Sind hetkeseisust edasi?

 

Olen alustamas sel sügisel teise väikese maksimaalselt 6 osaleja grupiga nende jaoks, kes on valmis oma ellu tooma muutuseid ning investeerima iseendasse ja oma tulevikku.

Meie kohtumised toimuvad 8l järjestikusel esmaspäeval alates 26.10.20 õhtuti kell 18.30 – 20.30 Zoom keskkonnas.
Vahepealsel ajal on osalejatel kodutööd ning turvaline suletud Facebooki grupp info- ja mõttevahetuseks.

Kui see võimalus Sind kõnetab, võta minuga ühendust ja räägime detailidest.
annika@annikaraim.com

 

#Believe
Kõik algab sellest,  mida ja millesse sa usud. Kuidas sa näed oma elu, oma tulevikku. Kuidas muudad takistavaid uskumusi ja mõttemustreid ja lood nende asemele uusi ja toetavaid.


#See
Oluline on, et sa tead, et nii saab olema, sest sul on visioon, on ideed ja pilt soovitust. Kui sa kohe ja veel ei tea, kuidas sa selleni jõuad, siis anna endale aega ja ruumi. Uuri, leiuta.


#Create
Sina oled oma elu disainer. Enesepeegeldus ja -analüüs, eesmärgistamise ja planeerimise tööriistad on sulle toeks. Grupp ja coach inspireerivad ja kannustavad.