Grupi-coaching

#BELIEVE #SEE #CREATE

Tule intensiivsesse lahendusi
ja muutuseid loovasse
grupi-coachingusse


ALGUS: esmaspäeval 25.09.
KESTUS: 8 nädalat – 8 kohtumist esmaspäeviti
KOHT: Zoom online keskkond
KELL: 18-20

Sellest võib saada sinu ülejäänud elu uus algus.

Unistad muutusest, aga ei tea, kuidas alustada? Tead, et muutus on vajalik, aga ei tea, kuidas toime tulla hirmudega, mis tulevikupildiga seonduvad? Vajad tööriistu endast arusaamiseks, visioonide kaardistamiseks, julgete plaanide tegemiseks? Tunned, et kõrvaltvaataja aus pilk ja julgustus annaksid vajalikku tõuke? Tead, et iseendasse ja oma tulevikku investeerime on see, mis viib Sind hetkeseisust edasi?

Grupi-coachingu sessioonid esmaspäeva õhtuti.

Järgmised coachingu grupid alustavad 25.09.2023. Me kohtume ühel korral nädalas, kaheks tunniks, Zoom keskkonna vahendusel. Vahepealsel ajal on osalejatel kodutööd ning turvaline suletud Facebooki grupp info- ja mõttevahetuseks.

Kui see võimalus Sind kõnetab, võta minuga ühendust ja räägime detailidest.
annika@annikaraim.com

#BelieveKõik algab sellest,  mida ja millesse sa usud. Kuidas sa näed oma elu, oma tulevikku. Kuidas muudad takistavaid uskumusi ja mõttemustreid ja lood nende asemele uusi ja toetavaid.

#SeeOluline on, et sa tead, et nii saab olema, sest sul on visioon, on ideed ja pilt soovitust. Kui sa kohe ja veel ei tea, kuidas sa selleni jõuad, siis anna endale aega ja ruumi. Uuri, leiuta.

#CreateSina oled oma elu disainer. Enesepeegeldus ja -analüüs, eesmärgistamise ja planeerimise tööriistad on sulle toeks. Grupp ja coach inspireerivad ja kannustavad.


Grupi-coachingu hinnastuspaketid on järgmised: tasudes ühes osas on tasu 750 eurot, tasudes kahes osas on tasu 2x 425 eurot ning kolmes osas tasudes on tasu 3x 300 eurot.