See on individuaalne 1:1 töö eesmärgiga jõuda kliendi soovitud seisundini selleks kokkulepitud ajamõõtmes. Ma aitan oma klientidel hetkeolukorrast edasi liikuda ning isiklikke ja professionaalseid eesmärke seada, et nad jõuaks just sellise elu juurde, millest nad tõesti unistavad. Kliendid, kes minu juurde jõuavad, on edukad, intelligentsed, hea tervisega inimesed. Nende soov on luua muutuseid oma tänases elus ning nad mõistavad, et kõrvaltvaataja pilk, hinnanguvabad peegeldused, status quo provotseerimine ning ka vajalikud tööriistad, aitavad neil muudatusi tekitada kiiremini ning võib olla tõesti vahel ka lihtsamal moel.

    • Individuaalne coaching, annab parimaid tulemusi 3-kuulise, veelgi parem 6-kuulise koostöö vormis. Nagu Sa tead, siis muudatused ei ilmuta end ning veelgi vähem ei kinnistu üleöö. On vaja aega, pühendumist ja energiat. Pane tähele, et esimene kohtumine, milleks võtame aega 45-60 minutit, on alati tasuta, sest ma soovin Sind tundma õppida samavõrd, kui Sina soovid tundma õppida mind. On oluline on, et me oleme kindlad, et meie “keemia sobib” ning me usume koostööd alustades, et suudame saavutada ühiselt uusi ja alguses ehmatavaidki kõrguseid.
    • Kui Sul on üks konkreetne probleem või küsimus, siis võime sellele pühendada ühe ainsa coachingu sessiooni ning leida mõned võimalikud lahendusteed. Vahel on see kõik, mida vajad.
    • Karjääri coaching on spetsiaalne pakett, mis koosneb 3-4st sessioonist ning koostöö alguses sõnastame konkreetselt, millist eesmärki see koostöö täidab – nt võime jõuda mõnede konkreetsete tööpakkumiste juurde ning läbi mängida erinevad strateegiad kandideerimiseks kuni tööintervjuu rollimängudeni välja.
    • Paaride coaching on üks minu lemmik formaatidest, kus sessioonil osaletakse kahekesi oma partneriga.. Tunnen suurt rõõmu sellest, kui saan kaht inimest inspireerida nende ühiste unistuste ja eesmärkide loomises ning suunata neid konkreetsete plaanide tegemisel.

Coaching organisat-sioonidele ja gruppidele

Organisatsiooni väärtuse loovad selle inimesed. Efektiivne tööriist kultuuri, meeskonna, konkreetsete oskuste arendamiseks.

Tutvu lähemalt

Konsultatsioon ja projekti-põhised lahendused

Laialdane ja pikaajaline kogemus juhtimise, eestvedamise, personalijuhtimise valdkonnas, on mulle andnud võimaluse panustada erinevatesse ettevõtetesse ja organisatsioonidesse konsultandi ja nõustajana.

Tutvu lähemalt