Grupi coaching on suurepärane vahend, mis lisaks sellele, et osalejatel on väärtuslik võimalus üksteiselt õppida ja üksteist täiendada, on ka asendamatu tööriist ühise kultuuri ning toimiva koostöö loomisel ja toetamisel. Kolleegid, kes on näiteks 3 kuu jooksul osalenud 8l sessioonil, mille fookuses on esinemisoskused, annavad juba coachingu perioodil tagasisidet, et nende koostöö on igapäevaselt paranenud ning grupis osalevate kolleegidega on lihtsam leida vastastikku sobivaid lahendusi.

Olenemata teemast, mis on fookuses, on grupi coachingul alati suur mõju koostööle – soovitan seda organisatsioonile nt faasis, mil toimunud on suured muudatused meeskonnas, eesmärkides ja/või kultuuris. Väga hea idee on gruppidesse liita ka erinevate organisatsioonide liikmed: miks mitte luua kliendi ja teenust pakkuva ettevõtte ühiseid gruppe!

Pakun coachingu programme meeskondadele ja gruppidele erinevatel teemadel nagu “Noored juhid”, “Juhtimisoskused”, “Esinemis- ja läbirääkimisoskused”, “Meeskonna loomine”, “Eesmärkide seadmine” jne, toetudes oma teadmistele, oskustele, kogemustele ning tänaseks mitmete gruppidega läbiviidud programmidele ja treeningutele.

Individuaalne coaching

Väestav töö 1:1, mis aitab sul edasi liikuda ja nautida elu, millest unistad.

Tutvu lähemalt

Konsultatsioon ja projektipõhised lahendused

Laialdane ja pikaajaline kogemus juhtimise, eestvedamise, personalijuhtimise valdkonnas, on mulle andnud võimaluse panustada erinevatesse ettevõtetesse ja organisatsioonidesse konsultandi ja nõustajana.

Tutvu lähemalt